+380675230890

пн-пт 09:00-18:00 | сб-нд вихідний

Болгарская закваска для йогурту GENESIS

25 грн

22 грн. / за 1 стик

В наявності

АКЦІЯ! 20грн -при замовленні від 30шт. Закваска для приготування йогурту в домашніх умовах, виробництва «Genesis Laboratories» (Генеза Лабораторія), БОЛГАРІЯ. Один грам закваски -1-3л йогурту.

Історія йогурту сягає своїм корінням до часів кочівних племен. Вони перевозили молоко у своїх бурдюках, яке від руху тварин перемішувалося та сквашуючись, перетворюючись на йогурт. І.І. Мечников перший звернув увагу на дивовижні властивості одержуваної молочної маси в Болгарії. Він зауважив, що селяни вживають цей продукт щодня і живуть до ста років у добрій фізичній формі. Зацікавившись, вчений відкрив нову бактерію - Lactobacillus bulgaricus, яка отримала назву на честь своєї місцевості.

Сьогодні технологія приготування спростилася. Для приготування улюблених дитячих ласощів достатньо додати болгарську бактерію, витримати певний час, після чого і виходить, власне, йогурт. Ми пропонуємо вашій увазі болгарську закваску для йогурту найкращої якості від бренду Genesis Laboratories, яка викликає величезний інтерес у любителів готувати продукт у йогуртниці. Тепер вам потрібно лише два інгредієнти: молоко та закваску для йогуртниці, яку, щоб не шукати по всьому Києву, можна придбати у нас.

Користь закваски для йогурту від Genesis Laboratories:

- Після її застосування, продукт стає багатий калієм, магнієм і білком;
- Джерело вітамінів групи В;
- Зміцнює імунну систему організму;
- Профілактика онкологічних захворювань;
- Покращує засвоєння поживних речовин в організмі;
- сприяє відновленню організму після інфекцій у тому числі кишкових.

Сьогодні ви можете купити будь-який йогурт у супермаркеті, але, на жаль, не всі вони будуть такими ж корисними як зроблені своїми руками в йогуртниці. Магазинні — барвисто упаковані, смачні, ароматні та на всіх написано, що вони натуральні та корисні. Однак, по-справжньому корисний лише живий продукт із використанням закваски для йогуртів на основі «болгарської палички». Тільки він є дієтичним, легкозасвоюваним продуктом і містить вітаміни С, В1 і В12 такі необхідні нашому організму. Інші кисломолочні десерти, хоч і можуть зберігатися тривалий час, але живих мікроорганізмів при цьому не містять і користі приносять мало.

У нашому інтернет магазині Yogurtlive ви можете купити йогуртову закваску, оформивши замовлення онлайн всього в 2 кліки. Ми доставимо вам її в будь-яке місто країни: Київ, Дніпропетровськ, Одесу, Харків та ін. Готуйте вдома улюблений десерт та отримуйте максимальну користь.

История йогурта уходит своими корнями ко временам кочующих племен. Они перевозили молоко в своих бурдюках, которое от движения животных перемешивалось и сквашиваясь, превращаясь в йогурт. И.И. Мечников, первый обратил внимание на удивительные свойства получаемой молочной массы в Болгарии. Он заметил, что крестьяне употребляют этот продукт каждый день и живут до ста лет в хорошей физической форме. Заинтересовавшись, ученый открыл новую бактерию — Lactobacillus bulgaricus, получившую название в честь своей местности.

Сегодня технология приготовления упростилась. Для приготовления любимого детского лакомства, достаточно добавить болгарскую бактерию, выдержать определенное время, после чего и получается, собственно, йогурт. Мы представляем вашему вниманию болгарскую закваску для йогурта лучшего качества от бренда Genesis Laboratories, которая вызывает огромный интерес у любителей готовить продукт в йогуртнице. Теперь вам нужно всего два ингредиента: молоко и закваску для йогуртницы, которую, чтобы не искать по всему Киеву, можно приобрести у нас.

Польза закваски для йогурта от Genesis Laboratories:

  •  после ее применения, продукт становится богат калием, магнием и белком;
  •  источник витаминов группы В;
  • укрепляет иммунную систему организма;
  •  профилактика онкологических заболеваний;
  •  улучшает усвоение питательных веществ в организме ;
  •  способствует восстановлению организма после инфекций в том числе кишечных.

Сегодня вы можете купить любой йогурт в супермаркете, но, сожалению, не все они будут такими же полезными как, сделанные своими руками в йогуртнице. Магазинные — красочно упакованы, вкусные, ароматные и на всех написано что они натуральные и полезные. Однако, по-настоящему полезен лишь живой продукт с использованием закваски для йогуртов на основе «болгарской палочки». Только он, является диетическим, легкоусвояемым продуктом и содержит витамины С, В1 и В12 так необходимые нашему организму. Остальные же кисломолочные десерты, хоть и могут храниться длительное время, но живых микроорганизмов при этом не содержат и пользы приносят мало.

В нашем интернет магазине Yogurtlive вы можете купить йогуртовую закваску, оформив заказ онлайн всего в 2 клика. Мы доставим вам ее в любой город страны: Киев, Днепропетровск, Одессу, Харьков и др. Готовьте дома любимый десерт и получайте максимальную пользу.

Написать сообщение

Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
0