+380675230890

пн-пт 09:00-18:00 | сб-нд вихідний

Закваска "НЯМ-НЯМ"

АКЦИЯ!

ЦІНА 20 грн. при замовленні від 30 штук !

25 грн

22 грн. / за 1 пакетик

В наявності

Закваска «НЯМ-НЯМ» містить у своєму складі дуже корисні бактерії як для дітей, так і для дорослих. Саме біфідобактерії, сприяють підтримці та зміцненню мікрофлори.

Закваска  «НЯМ-НЯМ» сподобається вам та вашим дітям! Найкориснішими бактеріями, як для дітей, так і для дорослих – є біфідобактерії, саме вони сприяють підтримці та зміцненню мікрофлори.

ГОТОВИМО ЖИВИЙ ЙОГУРТ!

Пастеризоване молоко доводимо до температури 38-44 градусів, вносимо закваску, добре перемішуємо. Залишаємо в теплому місці на 6-8 годин.

Йогурт готовий. Рекомендуємо охолодити.

Приготувавши справжній, корисний, живий йогурт удома, ви доводите його до природного завершення процесу ферментації – це дозволяє досягти не тільки максимального вмісту корисних бактерій, але й високої концентрації продуктів метаболізму цих бактерій (вітамінів, амінокислот, пептидів).

 

Мікробіологічний склад:

Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium infantis
Bifidobacterium longum, Bifidobacteriumbreve
Bifidobacterium adolescentis
Клітинна концентрація-мінімум 1х10 КУО/9Ϩ

 

 

Закваска  «НЯМ-НЯМ» понравится вам и вашим детям! Самыми полезными бактериями, как для детей, так и для взрослых - являются бифидобактерии, именно они способствуют поддержанию и укреплению микрофлоры.

ГОТОВИМ ЖИВОЙ ЙОГУРТ !

 Пастеризованное молоко доводим до температуры 38-44 градусов, вносим  закваску , хорошо перемешиваем. Оставляем в теплом месте на 6-8 часов. 

 Йогурт готов. Рекомендуем охладить .

 Приготовив настоящий, полезный, живой йогурт дома, вы доводите его до природного завершения процесса ферментации - это позволяет достичь не только максимального содержимого полезных бактерий, но и высокой концентрации продуктов метаболизма этих бактерий (витаминов, аминокислот,пептидов).

 

Микробиологический состав:

  • Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium infantis
  • Bifidobacterium longum, Bifidobacteriumbreve
  • Bifidobacterium adolescentis
  • Клеточная концентрация- минимум 1х10 КОЕ/9Ϩ

 

 

­­

Написать сообщение

Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
0