+380675230890

пн-пт 09:00-18:00 | сб-нд вихідний

Закваска "Смачна-дієта"

АКЦИЯ!

ЦІНА 20 грн. при замовленні від 30 штук !

25 грн

22 грн. / за 1 пакетик

В наявності

Унікальність цього продукту полягає у застосуванні особливої закваски, приготовленої на кефірних грибках та спеціально підібраних чистих культур мікроорганізмів. При вживанні закваски "Смачна Дієта" ви не тільки можете ліквідувати зайву вагу, а й нормалізувати травлення. Корисність кисломолочних продуктів відома з давніх-давен.

 

Це ідеальний, корисний, смачний напій для тих, хто прагне схуднути!

Унікальність цього продукту полягає у застосуванні особливої ​​закваски, приготовленої на кефірних грибках та спеціально підібраних чистих культур мікроорганізмів. При вживанні закваски "Смачна Дієта" ви не тільки можете ліквідувати зайву вагу, а й нормалізувати травлення. Корисність кисломолочних продуктів відома з давніх-давен.

Донині лікарі використовують кефір, як профілактику та лікування різних недуг. Поради дієтологів: За день можна впорати 1,5 літра приготовленого в домашніх умовах кисломолочного напою "Смачна-дієта", але попередньо розділивши його на шість рівних порцій і вживати через рівні проміжки часу. На сніданок рекомендуємо приготувати мюслі. Важливо відзначити, що цей продукт є корисним для всіх вікових категорій!

Мікробіологічний склад:

Lc.lactis, Lc.cremoris, Lc.diacetylactis,
Leuc.cremoris,Str. Thermophilus,
Lb.kefyr,Candida kefyr,Sacchromuces
Unisporus з кефірних грибків, Bf. Bifidum, Bf.infantis,
Bf.longum.

 

 

 

 

Это идеальный, полезный, вкуснейший напиток для тех кто стремиться похудеть!

Уникальность этого продукта заключается в применении особой закваски,приготовленной на кефирных грибках и специально подобранных чистых культур микроорганизмов. При употреблении закваски «Смачна Диєта» вы не только можете ликвидировать лишний вес, но и нормализовать пищеварение. Полезность кисломолочных продуктов известна с давних времен.

По сей день доктора используют кефир, в качестве профилактики и лечения различных недугов.Советы диетологов: За день можно упоребить 1,5 литра приготовленного в домашних условиях кисломолочного напитка "Смачна-дієта", но предварительно разделив его на шесть равных порций и употреблять через равные промежутки времени. На завтрак рекомендуем приготовить « мюсли». Важно отметить, что данный продукт является полезным для всех возрастных категорий!

Микробиологический состав:

  • Lc.lactis, Lc.cremoris, Lc.diacetylactis,
  • Leuc.cremoris,Str. Thermophilus,
  • Lb.kefyr,Candida kefyr,Sacchromuces
  • Unisporus из кефмрних грибков,Bf. Bifidum, Bf.infantis,
  • Bf.longum.

Написать сообщение

Пожалуйста, оцените по 5 бальной шкале
0